Nutki Alutki

To zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych prowadzone metodą E.E Gordona. Grupy wiekowe od 0 do 6 lat.

Na zajęciach przeplatamy śpiewanki i rytmiczanki z improwizacją i użyciem kolorowych pomocy. Prowokujemy dzieci do wyrażania ekspresji twórczej, rozwijamy zdolności muzyczne, rytmiczne, zmysł wzroku i dotyku oraz wzmacniamy koordynację ruchową.

Pierwsze lata życia dziecka (łącznie z okresem prenatalnym) są najważniejsze w kształtowaniu języka muzyki!
Zajęcia poprowadzi – Alicja Bil-Traciłowska wokalistka, rozwijająca swoją pasję i wiedzę dotyczącą teorii uczenia się muzyki przez małe dzieci, uczestniczka kursu Gordonowskiego.

Bugi - Ługi

Zajęcia taneczne dla najmłodszych, podczas których poprzez swobodną zabawę przy muzyce uruchamiamy wyobraźnię i podróżujemy po całym muzycznym świecie poznając różne gatunki muzyczne.

Przenosimy się w krainę muzyki, bawimy i integrujemy!

Gimnastyka dla Smyka

Do biegu, gotowi, start!

Walczymy z nudą zachęcając maluchy do aktywności fizycznej ćwiczymy szybkość, zwinność, koordynację i równowagę. Wspinamy się, turlamy, skaczemy i dbamy o zdrowie na wesoło.

Zaczarowany ołówek

To zajęcia plastyczne pełne kreatywnej, barwnej i nieskrępowanej twórczości. Przybijamy, kleimy, wygniatamy, wycinamy. Rozwijamy sprawności manualne, bawimy się kolorami, fakturami tworząc niepowtarzalne dzieła sztuki. Na nudę nie narzekamy i do twórczej zabawy zapraszamy!

SensoBrudaski

SensoBrudaski to niecodzienna wyprawa w świat kolorów i faktur!

Dzięki użyciu łatwo dostępnych produktów i pełnej palety barw rozwijać będziemy kreatywność i twórcze myślenie pobudzając dotyk, węch, smak, słuch i wzrok.

Stare powiedzenie głosi – brudne dzieci to szczęśliwe dzieci!!! Zatem zapraszamy wszystkie maluchy od 6 miesiąca życia do nieskrępowanej zabawy!

Chustowe Spotkania

To spotkania dla rodziców, którym bliska jest idea rodzicielstwa bliskości.

To świetna okazja, aby pogłębić swoją wiedzę na temat noszenia maluchów w chustach i nosidłach ergonomicznych.

Poznajemy różne rodzaje chust i nosideł, uczymy się bezpiecznych wiązań dla malucha.

Nosimy bo kochamy!

Opening Hours

Zapraszamy

Pon-Pt : 12:00 – 19:00
Sobota : 12:00 – 19:00
Niedziela : 15:00 – 19:00